www.copsu.cz :: Práce žáků (30.04.2017 - 08:57)

Práce žáků

Představení absolventské práce VOŠ - Wattův regulátor

V rámci této absolventské práce, jejímž autorem byl student naší VOŠky Patrik Pavlát, bylo vytvořeno řízení otáček školního modelu vodní elektrárny pomocí Wattova odstředivého regulátoru. O této práci pak vznikl film.

Představujeme se Vám....

Propagační video školy vzniklo v rámci maturitní práce žáka Jakuba Hofhanzla studujícího obor Strojírenství - počítačová grafika ve školním roce 2013/14.

Návrh designu interiérových svítidel

Výstup maturitní práce žákyně Moniky Procházkové, která studovala obor Strojírenství - počítačová grafika. Výsledky své práce úspěšně obhájila i na krajském kole soutěže Středoškolská odborná činnost, kde obsadila 2. místo.

Animace vozu Ferrari Enzo

Studentský animovaný film. Maturitní práce žáka Daniela Pokorného, který studoval obor Strojírenství - počítačová grafika.

Robotické rameno BIOLOID

Žáci Jindra Tadeáš, Záviš Jan, Bednář Patrik strávili svou odbornou stáž přímo u nás na škole a pod vedením Ing. Jedličky tvořili robotické projekty ze stavebnice BIOLOID.

««« 1 2 3 »»»

28.04.2017

Výsledky přijímacího řízení pro učební obory

Úspěch žáků na krajském kole SOČ