Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => nabidka-oboru.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
Nabídka oborů | Copsu

www.copsu.cz :: Nabídka oborů (24.01.2022 - 08:46)

 
 

Nabídka oborů

 
Úvodní stránka   Nabídka oborů

 

VOŠ

Vyšší odborná škola

Mechatronika = Elektrotechnika, Strojírenství a Informační technologie

 • má akreditovaný tříletý vzdělávací program Elektrotechnika – mechatronické systémykreditním systémem hodnocení v denní i kombinované formě. Titul absolventa vyšší odborné školy, které se uvádí za jménem, je "diplomovaný specialista" (zkráceně "DiS."). Dokladem o dosažení vyššího odborného vzdělání je vysvědčení o absolutoriu a diplom absolventa vyšší odborné školy. Studium na VOŠ je také dobrou přípravou na vysokoškolské studium technického směru. Navíc některé vysoké školy uznávají absolvování našich předmětů a následně umožňují získání vysokoškolského titulu ve zkrácené formě studia.
 • více o vyšší odborné škole

Názory našich absolventů a jejich zaměstnavatelů

 

MATURITA

Maturita nebo výuční list

 • Mnozí žáci a rodiče nyní řeší dilema -  vybrat obor s maturitní zkouškou nebo ukončený výučním listem? Naše škola vám toto rozhodování ulehčí. Díky organizaci studia v 1.ročníku může totiž žák, který se přihlásil na studijní obor s maturitou a zjistil, že je příliš náročný pokračovat bez ztráty roku ve druhém ročníku ve tříletém učebním oboru s výučním listem a k maturitě dojít po vyučení přes nástavbu. Tento postup je také možné aplikovat obráceně. Žák se obával maturitního oboru a přihlásil se na obor s výučním listem. V průběhu 1.ročníku se zjistí, že mu jde škola bez problémů a tak může pokračovat od druhého ročníku ve vybraném studijním oboru s maturitou. Takže vidíte, že definitivní výběr můžete u nás udělat až za rok.
 • NOVINKA: Unikátní možností je získání během čtyř standardních let maturitu i výuční list. Žáci přijatí do maturitních oborů s posílenou výukou praxe (obory s kódem L) ve školním roce 2012/13 a dál budou mít u nás jedinečnou příležitost vykonat ve třetím ročníku učňovskou zkoušku a získat tak navíc i výuční list.
 •  více o čtyřletých studijních oborech s maturitní zkouškou

 

VÝUČNÍ LIST

Řemeslné vzdělání

 

 

NÁSTAVBY


Nástavbové studium

 • COP je jednou z mála škol, která nabízí nejen svým žákům ze tříletých učebních oborů s výučním listem, ale i ostatním žákům z celého kraje možnost pokračovat ve studiu studijních nástavbových oborů zakončených maturitní zkouškou. Věk uchazečů nerozhoduje, nad 26 let si ale musí student sám platit zdravotní a sociální pojištění. Délka studia je u denní formy 2 roky u dálkové formy 3 roky.
 • více o nástavbovém studiu


VYSOKÁ ŠKOLA

Vysokoškolské studium

 • Škola nabízí ve smluvní spolupráci s ČVUT v Praze Fakultou strojní aa ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou ČZU v Praze možnost řádného vysokoškolského studia zajišťovaného jednotlivými fakultami a probíhajícího ve speciálně vybavených prostorách naší školy.

   

   

   

   

   

 

AKTUALITY

06.01.2022

NOVÝ WEB ŠKOLY

 
05.11.2021

Třídní schůzky ON-LINE

 
02.11.2021

Třídní schůzky podzim 2021

 
26.10.2021

Nový web Sezimácké střední

 
 

© Copyright 2011 COPSU.cz, Všechna práva vyhrazena.