Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => aktuality [4] => den-prevence-500.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
Den prevence | Copsu

www.copsu.cz :: Den prevence (04.08.2020 - 07:47)

Den prevence

Úvodní stránka   O škole > Aktuality > Den prevence

Den prevence na COPce

Čtvrtek 21. listopadu se ve škole neučilo a přesto byla škola plná aktivních studentů.
Proč? Pod názvem Den prevence proběhl u 10 tříd hodně zajímavý program pro kluky a děvčata,
který je bavil. Ten zajistila v rámci projektu EXIT Tour Křesťanská akademie mladých.
Přivezla s sebou anglickou repovou kapelu Crossfya, která to hned na začátku rozjela koncertem a také
tak celá akce končila. Mezi tím byla sada velmi dobře provedených přednášek odborníků z celé ČR
od témat Sexu, Šikany, Kouření až po Náboženství a Holokaust. A k tomu možnost pokecat anglicky s rodilými Američany a Angličany a společně si zahrát komunikativní hry.

Jak řekl jeden student COPky – dneska ve škole fakt dobrý.

více na FB školy

Další fotografie: