Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => aktuality [4] => prednaska-zahranicnich-dobrovolniku-106.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
Přednáška zahraničních dobrovolníků | Copsu

www.copsu.cz :: Přednáška zahraničních dobrovolníků (24.11.2020 - 01:07)

 
 

Přednáška zahraničních dobrovolníků

 
Úvodní stránka   O škole > Aktuality > Přednáška zahraničních dobrovolníků

‹‹ zpět

Dne 28.6. se uskutečnila pro žáky školy beseda se zahraničními dobrovolníky. Do školy zavítali dobrovolníci z Jižní Koreje, Kanady, Turecka, Německa, Francie a Ruska. V průběhu se naši žáci dověděli například jak se korejsky řekne miluju Tě, co je v Německu černý puding, jak vypadá Quebecká vlajka, jak vypadají školní uniformy v Turecku, jak korejsky štěká pes, jaké oblíbené kratochvíle mají mladí rusové či jak dobrou výuku angličtiny mají ve Francii. Dobrovolníci si také prohlídli školu a zašli do naší jídelny na oběd (pro rejpaly jim chutnal :-))

Přednáška proběhla v rámci dobrovolnického projektu pořádaného v obci Mezno. Dobrovolníci mimo naši školu ještě navštívili během 14 dnů základní školy v Borotíně a Miličíně, spolupořádali dětský den v obci Mezno a pracovali na čištění obecních lesů.

 

Fotogalerie  na Fotogalerie na facebooku

AKTUALITY

19.11.2020

INFORMACE pro všechny - aktuální!!!

 
19.11.2020

Přihlášky k maturitě JARO 2021

 
12.11.2020

Jan Amos Komenský

 
08.11.2020

Třídní schůzky podzim - ZMĚNA

 
 

© Copyright 2011 COPSU.cz, Všechna práva vyhrazena.