www.copsu.cz :: Přednáška zahraničních dobrovolníků (19.08.2019 - 10:29)

Přednáška zahraničních dobrovolníků

Úvodní stránka   O škole > Aktuality > Přednáška zahraničních dobrovolníků

Dne 28.6. se uskutečnila pro žáky školy beseda se zahraničními dobrovolníky. Do školy zavítali dobrovolníci z Jižní Koreje, Kanady, Turecka, Německa, Francie a Ruska. V průběhu se naši žáci dověděli například jak se korejsky řekne miluju Tě, co je v Německu černý puding, jak vypadá Quebecká vlajka, jak vypadají školní uniformy v Turecku, jak korejsky štěká pes, jaké oblíbené kratochvíle mají mladí rusové či jak dobrou výuku angličtiny mají ve Francii. Dobrovolníci si také prohlídli školu a zašli do naší jídelny na oběd (pro rejpaly jim chutnal :-))

Přednáška proběhla v rámci dobrovolnického projektu pořádaného v obci Mezno. Dobrovolníci mimo naši školu ještě navštívili během 14 dnů základní školy v Borotíně a Miličíně, spolupořádali dětský den v obci Mezno a pracovali na čištění obecních lesů.

Fotogalerie  na Fotogalerie na facebooku

04.07.2019