První a třetí místo v robotické soutěži | Copsu

www.copsu.cz :: První a třetí místo v robotické soutěži (20.09.2020 - 09:19)

První a třetí místo v robotické soutěži

Úvodní stránka   O škole > Aktuality > První a třetí místo v robotické soutěži

Dne 23.11. se dva týmy COP zúčastnili soutěže v ovládání vlastnoručně vyrobených robotů LEGO MINDSTORMS. V konkurenci 12 soutěžních týmů obsadili v napínavém turnaji první a třetí místo. Žákům oboru Elektrotechnika - počítače a robotika gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Vítězný tým: Maritn Dvořák,Tomáš Randa, Radek Žďárský

Tým na třetím místě: Michal Šerpán, Vojtěch Brom