www.copsu.cz :: Studentský veletrh fiktivních firem (22.03.2019 - 16:10)

 
 

Studentský veletrh fiktivních firem

 
Úvodní stránka   O škole > Aktuality > Studentský veletrh fiktivních firem

‹‹ zpět

Již tradičně se uskutečnil ve středu 20.12.2017 v režii studentů třetího ročníku ekonomického oboru třídy EP3 veletrh fiktivních firem.

 

Studentský veletrh fiktivních firem v COP 2017.

Jedná se o formu simulace, která spojuje teoretické znalosti s praxí formou hry. Veletrh rozvíjí znalosti z odborných předmětů a podporuje u žáků kreativitu, samostatnost a odpovědnost.. Významné jsou  zkušenosti z formy práce v týmu, což není v každodenní výuce běžné,

Produkty fiktivní firmy pak prezentují a nabízejí produkty ostatním žákům školy i učitelskému sboru. Své prodejní úspěchy si zaznamenávají a následně je zpracují do hodnotících výstupů v EXCELU, opět podobně jako ve skutečné firmě - tabulky, grafy. A s klasifikací je to také trochu jinak. Jednotlivé firmy (týmy 4 až 5 žáků) mají svého ředitele a součástí práce je samo-hodnocení. Žáci v týmu hodnotí své výsledky, vše pochopitelně za daných pravidel a s uplatněním vlivu učitele. Zde se naplno ukáže osobnost žáků a schopnost přebírat odpovědnost za svoji práci. Známka z veletrhu je výstupní známkou z modulu 263CP002C - Základy komunikace a činnosti malé firmy.

Letošní veletrh se mimořádně vydařil, účast byla hojná a nabídka firem velmi zajímavá. Poděkování za úspěšnou akci patří hlavně žákům EP3 ale i učitelům, kteří podpořily návštěvnost. Na závěr si žáci společně zazpívali píseň „Vánoce Vánoce přicházejí“ za doprovodu kytary Dana Kříže, kterému také děkujeme.

Další fotografie:

Studentský veletrh fiktivních firemStudentský veletrh fiktivních firem
 

AKTUALITY

21.03.2019

VÝPADKY INTERNETU

 
19.03.2019

Reklamní trička školy

 
13.03.2019

Zajímavá přednáška - AČR

 
06.03.2019

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

 
 

© Copyright 2011 COPSU.cz, Všechna práva vyhrazena.