Naše úspěchy 3-1 | Copsu

www.copsu.cz :: Naše úspěchy (14.06.2021 - 21:29)

Naše úspěchy

Ocenění školy Asociací krajů ČR

Asociace krajů ČR dne 23.6. naší škole udělila diplom za vynikající výsledky dosažené v programu partnerství škola a firem realizací projektu IQ Industry zaměřeném na vzdělávání učitelů odborných předmětů a praktického vyučování v průmyslových firmách.

Naše škola získala titul DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI

Při setkání firem s akademiky a studenty v pondělí 13. října na Jihočeské univerzitě byly oceněny školy nejlépe připravující absolventy na zaměstnání. První místo v pořadí středních škol v Jihočeském kraji získala naše škola!

Úspěšná prezentace školy

Ve dnech 1. - 3.10. 2014 proběhla prezentace školy na veletrhu Vzdělání a řemeslo v Českých Budějovicích. Naše expozice byla součástí oceněného prezentovaného propojení školské a podnikatelské sféry, zde reprezentovanou společností ČEZ. Děkujeme za jejich podporu.

Pamětní medaile ČVUT za významnou spolupráci

Dne 15.1.2014 převzal ředitel školy z rukou děkana Fakulty strojní ČVUT v Praze Ing. František Kamlach pamětní medaily této školy za významnou spolupráci naší školy s touto prestižní technickou vysokou školou. Tuto spolupráci se snažíme i nadále rozvíjet a patří do ní propagace technické výuky, oponentury ŠVP, účast našich žáků na vzdělávacích akcích ČVUT, nabídka výuky ČVUT na COP a další.

Národní cena kvality České republiky pro COP

Dne 27.11.2012 na slavnostním večeru, který se konal ve Španělském sále Pražského hradu převzal ředitel školy Ing. František Kamlach jedno z nevyšších ocenění Národní ceny kvality České republiky. Naše škola tak byla jednou z 15 firem a institucí, které získaly toto ocenění.

««« 1 2 3 4 5 6 »»»