Naše úspěchy 4-1 | Copsu

www.copsu.cz :: Naše úspěchy (14.06.2021 - 19:27)

Naše úspěchy

Ocenění pro úspěšné žáky naší školy

Dne 12.9.2012 převzali naši žáci Tomáš Pospíšil, Jakub Urban, Marcel Ouška a Zbyněk Zapletal ocenění za výbornou reprezentaci Jihočeského kraje v celostátních soutěžích z rukou členky rady JčK kraje RNDr. Jany Krejsové.

Škola obhájila pečeť kvality - certifikát ISO 9001

Při recertifikačním auditu 25.10.2011 škola certifikát obhájila před nezávislým auditorem a prodloužila tak jeho platnost až do 22.11.2014. Systém řízení QMS pomáhá hodnotit výuku z mnoha různých pohledů a pomáhá zlepšovat procesy ve škole.

MŠMT ČR udělilo naší škole Čestné uznání za aktivní práci v projektu PILOT-S

Velmi důležité je to, že projekt umožnil škole zaměřit se na cílové dovednosti žáků a zároveň pomohl vytvořit tým pedagogů, který je schopen tvořit ŠVP i pracovat jako lektoři vzdělávání pro jiné střední školy, které reforma dle zákona čeká.

Ocenění "nejlepší prezentace školy" od MŠMT a Výstaviště České Budějovice

Prezentace školy na výstavě Vzdělání a řemeslo, která probíhala do 20.září byla oceněna diplomem MŠMT a Výstaviště Č.B. a.s. nejen za pojetí výstavního stánku, ale především za práci studentů školy, kteří osobně vysvětlovali a předváděli obsah výuky školy.

První certifikované zkoušky k ověření dílčích kvalifikací dle projektu UNIV

««« 1 2 3 4 5 6 »»»