Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => nase-uspechy-a-prace-zaku [4] => nase-uspechy-se_1-pg_6.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
Naše úspěchy 6-1 | Copsu

www.copsu.cz :: Naše úspěchy (14.06.2021 - 20:29)

 
 

Naše úspěchy

Otevření Konzultačního střediska Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity Praha, které v Sezimově Ústí zahajuje výuku bakalářského studijního programu

Komplexnost poskytovaných vzdělávacích služeb školy byla dále rozšířena o vysokoškolské bakalářské studium. Na základě společné spolupráce s Provozně ekonomickou fakultou České zemědělské univerzity Praha bylo zřízeno Konzultační středisko v Sezimově Ústí a od 1.9.2006 bude realizováno kombinované ekonomické studium oboru Veřejná správa a regionální rozvoj s možností pro absolventy získat bakalářský titul.

 

Uzavření dohody s Fakultou elektrotechnickou ČVUT Praha o využívání COP pro výuku studentů fakulty

Dlouhodobá spolupráce s ČVUT Praha, která je již řadu let realizována výukou 1.ročníku řádného vysokoškolského studia Fakulty strojní v Sezimově Ústí bude na základě společné dohody s novým akademickým vedením ČVUT rozšířena i na vzdělávací aktivity Fakulty elektrotechnické ČVUT Praha.

 

Provedení kompletní rekonstrukce školní jídelny a kuchyně podle norem EU

O hlavních prázdninách 2006 byla realizována jedna z největších a nejdůležitějších investičních akcí školy - kompletní rekonstrukce jídelny a kuchyně školy tak, aby splňovala přísné normy EU, zvýšila hygienu, kulturnost a efektivitu poskytovaného stravování. Akce s nákladem téměř 10 miliónů byla dokončena k 31.8.2006.

 

««« 1 2 3 4 5 6 »»»
 

© Copyright 2011 COPSU.cz, Všechna práva vyhrazena.