Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => nase-uspechy-a-prace-zaku [4] => nase-uspechy.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
Naše úspěchy | Copsu

www.copsu.cz :: Naše úspěchy (19.01.2020 - 06:48)

Naše úspěchy

Škola doporučená zaměstnavateli 2019

2. místo pro COPku

Doporučeno zaměstnavateli 2018

Ředitelka školy doc. PhDr. Lenka Hrušková, Ph.D. převzala dne 8.11.2018 pečeť Doporučeno zaměstnavateli. Naše škola obsadila 1. místo a stále tak patří ve spolupráci se zaměstnavateli našich budoucích žáků na špičku jihočeských škol.

Nejlepší absolventi SŠ

Hospodářská komora ocenila nejlepší absolventy

Škola doporučena - první místo v anketě zaměstnavatelů!

Ředitel školy Ing. František Kamlach převzal dne 23.11.2016 opět pečeť Doporučeno zaměstnavateli. Naše škola ve třetím ročníku obsadila výborné 1. místo a stále tak patří ve spolupráci se zaměstnavateli našich budoucích žáků na špičku jihočeských škol.

Úspěšná prezentace školy

Ve dnech 23. - 25.11. 2016 proběhla úspěšná prezentace školy na výstavě Vzdělání a řemeslo v Českých Budějovicích. Prezentace proběhla pod záštitou generálního partnera školy společnosti ČEZ a.s. Děkujeme zájemcům o školu za návštěvu našeho stánku a rádi je uvidíme i na dni otevřených dveří, který se koná na naší škole dne 3.12. 2016 od osmé do dvanácté hodiny.

««« 1 2 3 4 5 6 »»»