1. místo v žebříčku úspěšnosti absolventů na Západočeské univerzitě v Plzni | Copsu

www.copsu.cz :: 1. místo v žebříčku úspěšnosti absolventů na Západočeské univerzitě v Plzni (23.07.2021 - 21:37)

1. místo v žebříčku úspěšnosti absolventů na Západočeské univerzitě v Plzni

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Naše úspěchy > 1. místo v žebříčku úspěšnosti absolventů na Západočeské univerzitě v Plzni

Úspěchy absolventů školy pokračují i na vysokých školách, kam většina po škole odchází. Katedra informatiky a výpočetní techniky Fakulty aplikovaných věd Západočeské univerzity Plzeň provedla 26.10.2006 vyhodnocení úspěšnosti studentů přicházejících ze středních škol. V dopise určeném pedagogům naší školy nám bylo sděleno, že z hodnocených 198 středních škol obsadili studenti COP Sezimnovo Ústí 1.místo v % úspěšnosti. Tento velký úspěch je oceněním práce studentů a pedagogů v oblasti zvládání aplikací výpočetní techniky a potvrzuje, že každý absolvent odcházející ze školy je schopen velmi dobře prezentovat svoje dovednosti získané v projektech. Jsme rádi, že se tak v praxi naplňuje slib který dáváme přicházejícím žákům, že pokud budou mít o studium vybraného oboru zájem, uděláme z nich vyhledávané odborníky.

21.07.2021

Setkání v Haslachu

20.07.2021

Informace pro školy a školská zařízení