MŠMT ČR udělilo naší škole Čestné uznání za aktivní práci v projektu PILOT-S | Copsu

www.copsu.cz :: MŠMT ČR udělilo naší škole Čestné uznání za aktivní práci v projektu PILOT-S (23.07.2021 - 22:00)

MŠMT ČR udělilo naší škole Čestné uznání za aktivní práci v projektu PILOT-S

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Naše úspěchy > MŠMT ČR udělilo naší škole Čestné uznání za aktivní práci v projektu PILOT-S

Velmi důležité je to, že projekt umožnil škole zaměřit se na cílové dovednosti žáků a zároveň pomohl vytvořit tým pedagogů, který je schopen tvořit ŠVP i pracovat jako lektoři vzdělávání pro jiné střední školy, které reforma dle zákona čeká.

21.07.2021

Setkání v Haslachu

20.07.2021

Informace pro školy a školská zařízení