První certifikované zkoušky k ověření dílčích kvalifikací dle projektu UNIV | Copsu

www.copsu.cz :: První certifikované zkoušky k ověření dílčích kvalifikací dle projektu UNIV (19.02.2020 - 04:40)

První certifikované zkoušky k ověření dílčích kvalifikací dle projektu UNIV

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Naše úspěchy > První certifikované zkoušky k ověření dílčích kvalifikací dle projektu UNIV

Velmi důležité je to, že projekt umožnil škole zaměřit se na cílové dovednosti žáků a zároveň pomohl vytvořit tým pedagogů, který je schopen tvořit ŠVP i pracovat jako lektoři vzdělávání pro jiné střední školy, které reforma dle zákona čeká.