Škola doporučena - první místo v anketě zaměstnavatelů! | Copsu

www.copsu.cz :: Škola doporučena - první místo v anketě zaměstnavatelů! (19.02.2020 - 05:31)

Škola doporučena - první místo v anketě zaměstnavatelů!

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Naše úspěchy > Škola doporučena - první místo v anketě zaměstnavatelů!

Ředitel školy Ing. František Kamlach převzal dne 23.11.2016 opět pečeť Doporučeno zaměstnavateli. Naše škola ve třetím ročníku obsadila výborné 1. místo a stále tak patří ve spolupráci se zaměstnavateli našich budoucích žáků na špičku jihočeských škol.