Uzavření dohody s Fakultou elektrotechnickou ČVUT Praha o využívání COP pro výuku studentů fakulty | Copsu

www.copsu.cz :: Uzavření dohody s Fakultou elektrotechnickou ČVUT Praha o využívání COP pro výuku studentů fakulty (26.02.2020 - 15:03)

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Naše úspěchy > Uzavření dohody s Fakultou elektrotechnickou ČVUT Praha o využívání COP pro výuku studentů fakulty

Dlouhodobá spolupráce s ČVUT Praha, která je již řadu let realizována výukou 1.ročníku řádného vysokoškolského studia Fakulty strojní v Sezimově Ústí bude na základě společné dohody s novým akademickým vedením ČVUT rozšířena i na vzdělávací aktivity Fakulty elektrotechnické ČVUT Praha.