Zahájení činnosti Školního poradenského pracoviště v rámci projektu Evropského sociálního fondu VIP Kariéra | Copsu

www.copsu.cz :: Zahájení činnosti Školního poradenského pracoviště v rámci projektu Evropského sociálního fondu VIP Kariéra (23.07.2021 - 20:52)

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Naše úspěchy > Zahájení činnosti Školního poradenského pracoviště v rámci projektu Evropského sociálního fondu VIP Kariéra

Realizací dalšího projektu Evropského sociálního fondu VIP-Kariéra bylo škole umožněno zahájit od 1.9.2005 činnost komplexního Školního poradenského pracoviště(ŠVP). Žáků školy, kteří mají specifické poruchy učení i žákům s osobními problémy byla po celý rok poskytována odborná poradenská činnost školního psychologa, výchovného poradce, preventistky sociálně patologických jevů a speciálního pedagoga. Zájem klientů kteří mají diagnostikovanou dyslexii nebo jinou specifickou poruchu učení o pomoc odborníků byl velký. Činnost ŠVP je zajištěna i pro školní rok 2006/2007.

21.07.2021

Setkání v Haslachu

20.07.2021

Informace pro školy a školská zařízení