Zpracování nového školního kurikula podle Rámcových vzdělávacích programů v rámci projektu Evropského sociálního fondu "PILOT -S" | Copsu

www.copsu.cz :: Zpracování nového školního kurikula podle Rámcových vzdělávacích programů v rámci projektu Evropského sociálního fondu "PILOT -S" (23.07.2021 - 20:17)

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Naše úspěchy > Zpracování nového školního kurikula podle Rámcových vzdělávacích programů v rámci projektu Evropského sociálního fondu "PILOT -S"

Škole bylo jako jedné ze dvou škol Jihočeského kraje nabídnuto pracovat v projektu ESF a MŠMT "PILOT-S". V rámci projektových aktivit škola zpracovala 5 nových Školních vzdělávacích programů, které se stanou pro příští období stěžejní vzdělávací nabídkou školy. ŠVP byly zpracovány na základě modelových Rámcových vzdělávacích programů modulovou formou. Celkem bylo pedagogy školy pro šk.r. 2006/07 vytvořeno 1330 nových vzdělávacích modulů, které se staly součástí nového školního kurikula. V projektu jsou zapojeny z Jihočeského kraje pouze 2 školy.

21.07.2021

Setkání v Haslachu

20.07.2021

Informace pro školy a školská zařízení