www.copsu.cz :: Práce žáků (20.01.2019 - 23:12)

Práce žáků

Animace vrtulníku AH-64 Apache

Maturitní práce žáka Kryštofa Palmehe oboru Strojírenství - počítačová grafika. Obor je zaměřen nejen na klasickou strojařinu ale i na ty, které zajímá digitální fotografie, průmyslový design, počítačové modelování a tvorba animací. Zadání projektu bylo animace rotoru vrtulníku, vše ostatní nad rámec rotoru byla dobrovolná aktivita a invence žáka.

Vizualizace muzea čokolády v Táboře

Tým našich žáků oboru Strojírenství - počítačová grafika připravoval vizualizaci interiérů a vybavení budoucího muzea čokolády v Táboře. Video s vizualizací bylo přílohou žádosti o dotaci z evropských fondů. Tato žádost byla úspěšná a v létě 2012 bylo i díky práci našich žáků a učitelů muzeum otevřeno.

Animace sportovního vozu MAZDA RX 8

Maturitní práce žáka oboru Strojírenství - počítačová grafika. Obor je zaměřen nejen na klasickou strojařinu ale i na ty, které zajímá digitální fotografie, průmyslový design, počítačové modelování a tvorba animací.

Animace poloautomatické pistole EKOL Lady 9 mm

Animace šestiválcového motoru s rozvodem OHC

««« 1 2 3 »»»