Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => nase-uspechy-a-prace-zaku [4] => prace-zaku.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
Práce žáků | Copsu

www.copsu.cz :: Práce žáků (19.01.2020 - 06:22)

Práce žáků

Představení absolventské práce VOŠ - Wattův regulátor

V rámci této absolventské práce, jejímž autorem byl student naší VOŠky Patrik Pavlát, bylo vytvořeno řízení otáček školního modelu vodní elektrárny pomocí Wattova odstředivého regulátoru. O této práci pak vznikl film.

Představujeme se Vám....

Propagační video školy vzniklo v rámci maturitní práce žáka Jakuba Hofhanzla studujícího obor Strojírenství - počítačová grafika ve školním roce 2013/14.

Návrh designu interiérových svítidel

Výstup maturitní práce žákyně Moniky Procházkové, která studovala obor Strojírenství - počítačová grafika. Výsledky své práce úspěšně obhájila i na krajském kole soutěže Středoškolská odborná činnost, kde obsadila 2. místo.

Animace vozu Ferrari Enzo

Studentský animovaný film. Maturitní práce žáka Daniela Pokorného, který studoval obor Strojírenství - počítačová grafika.

Robotické rameno BIOLOID

Žáci Jindra Tadeáš, Záviš Jan, Bednář Patrik strávili svou odbornou stáž přímo u nás na škole a pod vedením Ing. Jedličky tvořili robotické projekty ze stavebnice BIOLOID.

««« 1 2 3 »»»