1. a 2. místo v soutěži programování CNC | Copsu

www.copsu.cz :: 1. a 2. místo v soutěži programování CNC (19.02.2020 - 05:05)

1. a 2. místo v soutěži programování CNC

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 1. a 2. místo v soutěži programování CNC

Dne 22.11. Miroslav Kadlec a Martin Soukup žáci oboru Mechanik programátor - programování a obsluha technologických pracovišť obsadili první a druhé místo v soutěži programování CNC pořádané v rámci listopadové výstavy Vzdělání a řemeslo 2012 v Českých Budějovicích. Žákům a učitelům oboru Mechanik programátor blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

V soutěži soutěžili žáci oboru Mechanik programátor - programování a obsluha technologických pracovišť.