Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => nase-uspechy-a-prace-zaku [4] => prace-zaku [5] => 1-misto-v-ceske-republice-ziskane-v-soutezi-stredoskolske-odborne-cinnosti-56.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
1. místo v České republice získané v soutěži Středoškolské odborné činnosti | Copsu

www.copsu.cz :: 1. místo v České republice získané v soutěži Středoškolské odborné činnosti (26.02.2020 - 13:43)

 
 

1. místo v České republice získané v soutěži Středoškolské odborné činnosti

 
Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 1. místo v České republice získané v soutěži Středoškolské odborné činnosti

‹‹ zpět

Student oboru Elektrotechnika - počítačové systémy Jiří Kubák obhájil na celostátní přehlídce Středoškolské odborné činnosti v Karlových Varech svůj žákovský projekt "Variabilní zobrazovací panel" a získal 1.místo v kategorii učební pomůcky. Vedoucím žákovského projektu byl učitel mikroprocesorové techniky Ing.Čebiš. Další 3 studenti školy, kteří také na celostátní přehlídce SOČ reprezentovali Jihočeský kraj obsadili 5. a 14.místo v technických kategoriích. O postupu do celostátní přehlídky rozhodla vynikající prezentace prací žáků COP na krajské přehlídce SOČ, kde obsadili 3x1.místo a jejich spolužáci 4x 2.místo a 2x 3.místo. Mimořádné úspěchy studentů školy potvrdily vysokou úroveň výuky odborných předmětů na COP se zaměřením na samostatné projekty žáků a naplnění cílových odborných kompetencí absolventů školy.

 
 
 

© Copyright 2011 COPSU.cz, Všechna práva vyhrazena.