1. místo v poháru Josefa Masopusta | Copsu

www.copsu.cz :: 1. místo v poháru Josefa Masopusta (22.01.2020 - 03:53)

1. místo v poháru Josefa Masopusta

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 1. místo v poháru Josefa Masopusta

Výběr žáků naší školy vybojoval ve fotbalovém turnaji Josefa Masopusta dne 3.4.2012 1. místo. Pod vedením PhDr. Černého soutěžili žáci Josef Boček, Ondřej Vavřina, Lukáš Janák, Pavel Hynek, Jan, Sedláček, Martin Zítek, Dominik Šmíd, Roman Mužík, Jiří Holub, Tomáš Svatek, Jakub Chyška, Lukáš Sedlák, Petr Jaroš, Jiří Strejček a Vojtěch Bouška. Celému týmu děkujeme za doboru reprezentaci školy.

Diplom 460 kB Stáhnout