1. místo v soutěži programování CNC strojů | Copsu

www.copsu.cz :: 1. místo v soutěži programování CNC strojů (26.02.2020 - 13:05)

1. místo v soutěži programování CNC strojů

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 1. místo v soutěži programování CNC strojů

Naši programátoři CNC strojů jsou na vítězné vlně. Po úspěchu žáka Tomáše Pospíšila na veletrhu v Brně zabodovali tentokrát Miroslav Mikeš 1. místem a David Novotný 3. místem v celostátní soutěži programátorů CNC strojů pořádané v rámci listopadové výstavy Vzdělání a řemeslo 2011 v Českých Budějovicích. Žákům a učitelům oboru Mechanik seřizovač - programování a obsluha technologických pracovišť blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.