1. místo ve stolním tenise na okrese | Copsu

www.copsu.cz :: 1. místo ve stolním tenise na okrese (24.01.2020 - 06:05)

1. místo ve stolním tenise na okrese

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 1. místo ve stolním tenise na okrese

Okresní přebor ve stolním tenisu se konal 22. 10. 2014 v herně na Zimním stadionu v Táboře. Turnaje se zúčastnilo osm týmů a naše škola vyslala do boje hned dvě družstva. Tým složený z osvědčených mazáků předváděl napínavé výměny a svými vyrovnanými výkony zaslouženě celý turnaj vyhrál a postoupil na krajský přebor do Českých Budějovic. Druhý tým, sestavený z mladých a nadějných hokejistů dokázal, že to umí nejenom s hokejkou, ale i s jiným tvarem dřeva, obsadil pěkné 4. místo. Za skvělou reprezentaci děkujeme.

Stolní reprezentanti:

ŘEHÁČEK PETR                 ESG2