2. místo v celostátním kole SOČ!! | Copsu

www.copsu.cz :: 2. místo v celostátním kole SOČ!! (12.04.2021 - 02:18)

2. místo v celostátním kole SOČ!!

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 2. místo v celostátním kole SOČ!!

V sobotu 18.6.2016 získal Daniel Čermák žák oboru Elektrotechnika - počítače a robotika skvělé 2. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v kategorii Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie. V celostátním kole SOČky bojovalo 16 postupujících (vítězů) z jednotlivých krajských kol. K vynikajícímu úspěchu gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy panu Čermákovi i ostatním soutěžícím z naší školy.