2. misto v krajském kole v KOPANÉ | Copsu

www.copsu.cz :: 2. misto v krajském kole v KOPANÉ (22.01.2020 - 04:26)

2. misto v krajském kole v KOPANÉ

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 2. misto v krajském kole v KOPANÉ

Tým žáků z 1. ročníků získal 16.10. druhé místo v krajském kole kopané. Družstvo pod vedením PhDr. Jiřího Černého tvořili tito žáci: Jakub Dudák (EP1), Zdeněk Serynek (EP1), Michal Kytka (EP1), Vojtěch Novotný - Hanzal (EP1), Jan Balík (EP1), David Honza (EP1), Marek Cáska (EP1), Karel Barva (EP1), Štěpán Kodad (ET1), Jan Kolář (ITM1), Lukáš Kypta (EOK1), Martin Razima (SGM1), Jakub Štarman (SGM1), Za dobrou reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme.

Diplom 893 kB Stáhnout