2. místo v okresním kole ve stolním tenise | Copsu

www.copsu.cz :: 2. místo v okresním kole ve stolním tenise (12.04.2021 - 01:48)

2. místo v okresním kole ve stolním tenise

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 2. místo v okresním kole ve stolním tenise

Dne 19. 10. 2016 se nejlepší přeborníci stolního tenisu naší školy zúčastnili okresního kola středních škol. Jmenovitě: Töth Jakub, Běhoun Lukáš, Stuchlík Matyáš, Kratochvíl David, Jiran Marcel a Šídlo Petr. Do zápolení o cenné kovy se přihlásilo 9 kvalitních týmů z celého okresu. Po dlouhém a napínavém boji postoupil tým "A" do finálové skupiny a nakonec vybojoval krásné DRUHÉ místo. Tým "B", kterému byla smolně vylosována těžší skupina, do těchto závěrečných bodů nepronikl. Všem účastníkům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!