2. místo v okresním přeboru ve stolním tenise | Copsu

www.copsu.cz :: 2. místo v okresním přeboru ve stolním tenise (24.01.2020 - 05:50)

2. místo v okresním přeboru ve stolním tenise

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 2. místo v okresním přeboru ve stolním tenise

Tým žáků naší školy získal dne 18.10. v okresním přeboru ve stolním tenise druhé místo. Družstvo pod vedením PhDr. Jiřího Černého tvořili tito žáci: Zděněk Jiří (ET2), Milan Říha (SGM1), Josef Boček (EP1), Václav Čoudek (AER2). Za dobrou reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme.

Diplom 949 kB Stáhnout