2. místo v soutěži Robosoutěž na ČVUT | Copsu

www.copsu.cz :: 2. místo v soutěži Robosoutěž na ČVUT (19.02.2020 - 04:11)

2. místo v soutěži Robosoutěž na ČVUT

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > 2. místo v soutěži Robosoutěž na ČVUT

Další úspěch naších žáků. V soutěži ROBOSOUTĚŽ pořádané dne 5. prosince 2011 ČVUT v Praze, v ostré konkurenci 30 přihlášených týmů z celé republiky naši žáci obsadili se svým robotem stříbrnou pozici. Za vítězem přitom zaostali pouze o 0,063 sekundy. Odměnou za druhé místo je dobrý pocit, diplom a externí disk. Za dobrou reprezentaci školy týmu ze třídy ET4B oboru Elektrotechnika - počítače a robotika děkujeme a gratulujeme k úspěchu.

V soutěži soutěžili žáci oboru Elektrotechnika - robotika a počítače.

Diplom ROBOSOUTĚŽ