Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => nase-uspechy-a-prace-zaku [4] => prace-zaku [5] => cop-uspela-na-mezinarodnim-mistrovstvi-cr-v-kan-jamu-104.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
COP uspěla na Mezinárodním mistrovství ČR v Kan Jamu | Copsu

www.copsu.cz :: COP uspěla na Mezinárodním mistrovství ČR v Kan Jamu (12.04.2021 - 01:06)

 
 

COP uspěla na Mezinárodním mistrovství ČR v Kan Jamu

 
Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > COP uspěla na Mezinárodním mistrovství ČR v Kan Jamu

‹‹ zpět

V hale ve sportovním centru Hostivař se konalo Mezinárodní mistrovství republiky v Kan Jamu 2016, kterého se účastnilo 14 dvoučlenných týmů. Ve dvou sedmi členných skupinách se odehrály všechny vzájemné zápasy a nejlepší čtyři týmy z každé skupiny postupovaly do vyřazovacích bojů. Své zastoupení zde měli i studenti a pedagog COP. Ve skupině A nastoupila dvojce Josef Holub a Vojtěch Bouška a ve skupině B usilovali o postup Michal Novák a Daniel Trepka.

 
 

"Úvod turnaje nás zastihl v mírné nervozitě a první utkání jsme prohráli, ale pak z nás tréma opadla a předvedli jsme nadstandardní výkony, čímž jsme překvapivě vyhráli skupinu A a těšili se na boje o medaile. Ve skupině B se klukům dařilo o trochu méně, ale nakonec postoupili ze 3. místa", popsal výkony svých žáků Josef Holub.

Čtvrtfinálové boje zvládla nakonec jenom dvojce Holub-Bouška, která i následné semifinále oponovala výsledkem 2:0 na sety.

Ve finálovém zápase se tedy střetla družstva ze skupiny A - Kanjam rules (Jan Schwarzer, Tereza Pokorná) a Sport MIX 1 (Josef Holub, Vojtěch Bouška). Kanjam rules oplatili soupeřům porážku ze skupiny a zvítězili 2:0 na sety.

" Celý turnaj se nesl v přátelské atmosféře a navíc se nám dařilo. Jsem rád, že jsme si hned z první účasti odvezli stříbrnou medaili. Příští rok se určitě zúčastním znovu", takto se podělil o své dojmy po úspěchu Vojta Bouška.

KANJAM: Kanjam je nekontaktní sportovní hra s létajícím talířem a dvěma plastovými koši, které jsou od sebe vzdáleny 15m. Hrají proti sobě dva dvoučlenné týmy, cílem je hodit frisbee od jednoho koše a zasáhnout druhý koš. Hráč hází na koš, kde je připraven jeho spoluhráč, který může frisbee tečovat a tím ho umístit do koše. Vítězí dvojice, která první dosáhne 21 bodů. www.kanjam.cz

Soubory ke stažení

119 kB Stáhnout
204 kB Stáhnout
 

© Copyright 2011 COPSU.cz, Všechna práva vyhrazena.