Na COPu studují talenti - potvrzeno! | Copsu

www.copsu.cz :: Na COPu studují talenti - potvrzeno! (24.01.2020 - 06:56)

Na COPu studují talenti - potvrzeno!

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Na COPu studují talenti - potvrzeno!

V úterý 9.2.2016 proběhlo v koncertní síni O . Jeremiáše České Budějovice slavnostní vyhlášení krajské soutěže o titul „Talent roku 2015“. A byla to sláva i pro naši školu a hlavně dva studenty školy. V náročné kategorii technické obsadila krásné 2. místo Kristýna Radinová a na 3. místě byl oceněn Martin Krásl.

Ceny předávali čelní představitelé Jihočeského kraje i zástupci Jihočeské hospodářské komory a předních firem kraje. Do krajského kola bylo nominováno ze všech škol téměř 150 studentů a o to je umístění  cennější. Blahopřejeme !

diplom talent Jihočeského kraje