Nejlepší programátor CNC strojů v jihočeském kraji | Copsu

www.copsu.cz :: Nejlepší programátor CNC strojů v jihočeském kraji (22.01.2020 - 03:02)

Nejlepší programátor CNC strojů v jihočeském kraji

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Nejlepší programátor CNC strojů v jihočeském kraji

Dne 7.11. proběhl pro žáky oborů Mechanik seřizovač - programátor a Mechanik elektrotechnik - počítačové řízení seminář Moderní směry ve strojírenství za podpory Svazu strojírenské technologie, společnosti KOVOSVIT a.s. a Jihočeského kraje. V rámci akce byl vyhlášen vítěz soutěže programování CNC za jižní Čechy, která probíhala jako doprovodný program Strojírenského veletrhu v BRNĚ. Stal se jím Tomáš Pospíšil žák 4. ročníku oboru Mechanik seřizovač - programátor. K vítězství a ceně (tablet Aaa pad transformer) GRATULUJEME.

Diplom Pospíšil