Ocenění v soutěži AMITsys Expert 2008 | Copsu

www.copsu.cz :: Ocenění v soutěži AMITsys Expert 2008 (19.02.2020 - 06:23)

Ocenění v soutěži AMITsys Expert 2008

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Ocenění v soutěži AMITsys Expert 2008

Dlouhodobá spolupráce školy s předním výrobcem řídící automatizační techniky AMIT s.r.o. se odráží nejen v moderním vybavení školy, ale i v úspěších žáků školy při programování moderních řídících systémů. V letošní soutěži AMITsys Expert pořádané přímo firmou AMIT s.r.o. získal v květnu 2008 projekt "Automatick řízení veřejného osvětlení obce " Václava Peška krásné 3.místo. Další předváděný projekt studenta Aleše Dlouhého "Řízení technologie bazénu" získal čestné uznání a dle odborníků byl pěknou ukázkou moderní řídicí techniky v každodenním životě rodiny.