Okresní kolo ve florbale - 2. místo pro COP | Copsu

www.copsu.cz :: Okresní kolo ve florbale - 2. místo pro COP (19.02.2020 - 06:09)

Okresní kolo ve florbale - 2. místo pro COP

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Okresní kolo ve florbale - 2. místo pro COP

Okresní přebor ve florbalu se konal ve dnech 7. a 8. 12. 2016 za účasti 15-ti týmů. Naši borci nastoupili hned první hrací den a předváděli oku lahodící kombinace a zaslouženě svou skupinu vyhráli. Ve finále, které se hrálo druhý den, se naši žáci museli sklonit před větší sehraností hráčů z táborské průmyslovky. Celkové 2. místo je výborným výsledkem a za skvělou reprezentaci děkujeme.

Fotogalerie na Fotogalerie na facebooku