Přes pole nejlépe utíkají žáci COPu | Copsu

www.copsu.cz :: Přes pole nejlépe utíkají žáci COPu (12.04.2021 - 01:49)

Přes pole nejlépe utíkají žáci COPu

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Přes pole nejlépe utíkají žáci COPu

Ve středu 5. 10. 2016 se uskutečnil okresní přebor v přespolním běhu. Na trať dlouhou 5 kilometrů se vydalo 48 odvážlivců ze 7 škol. Naši hoši ukázali velký morální a fyzický potenciál a celý závod vyhráli a zaslouženě postoupili na krajské kolo do Jindřichova Hradce. Mezi jednotlivci zazářil Patrik Bouška z třídy ETM1, který si vybojoval stříbrnou medaili. O skvělé vyrovnanosti našich borců svědčí i fakt, že hned čtyřem se podařilo vejít to první desítky. Všem reprezentantům patří naše velké uznání.