SOČ – 3 postupy COPky na republiku | Copsu

www.copsu.cz :: SOČ – 3 postupy COPky na republiku (23.07.2021 - 20:28)

SOČ – 3 postupy COPky na republiku

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > SOČ – 3 postupy COPky na republiku

Krajské kolo 43. ročníku SOČ on-line

Dne 29.4.2021 proběhlo krajské kolo 43. ročníku Středoškolské odborné činnosti.
Za naši školu se zúčastnili 4 žáci.
Soutěž v této nelehké době probíhala distanční formou přes MS Teams.

V oboru Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design soutěžil Ondřej Volf s prací Pracoviště
pro automatickou vizualizace leteckého provozu
a jeho práce se umístila na druhém místě a je navržena k licitaci.

V oboru Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace soutěžil Tomáš Havel s prací Návrh řídícího systému pro provoz automatizovaného skleníku, Tomáš se umístil na 1. místě a postupuje do celostátního kola.

V oboru Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie soutěžil Filip Vránek s prací Automatizované pracoviště pro příjem a zpracování informací z meteosatelitů NOAA a umístil se na krásném čtvrtém místě.

V oboru Ekonomika a řízení soutěžil Josef Čada s prací Příručka juniorního markeťáka – Instagram, Pepa se umístil na 1. místě a postupuje do celostátního kola.

Řada žáků soutěžila v jiném oboru než v jakém studují.

Všem gratulujeme za získané úspěchy a přejeme hodně štěstí v celostátním kole, které bude  probíhat v termínech  od 11. do 13. června 2021. Postupujícím přejeme hodně štěstí v dalším kole!

SOČ výsledky

Diplom Čada 73 kB Stáhnout
Diplom Havel 124 kB Stáhnout
Diplom Volf 124 kB Stáhnout