www.copsu.cz :: Středoškolská odborná činnost 2019 (25.08.2019 - 22:53)

Středoškolská odborná činnost 2019

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Středoškolská odborná činnost 2019

... žáci COPky opět zabodovali.

Žáci COPky opět prokázali své schopnosti v různých oborech

Dne 25.4.2019 proběhlo v DDM v Českých Budějovicích krajské kolo SOČ
(Středoškolské odborné činnosti)

Stupně vítězů:

1.místo

Pavelka Josef v kategorii Stavebnictví, architektura a design interiérů

2.místo

Bardoňová Tereza  v kategorii Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design

Košata Jan v kategorii Informatika

Turinský Matěj v kategorii Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace

3.místo

Mašková Kateřina v kategorii Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design

Mára Kryštof v kategorii Informatika

Ostatní ocenění:
Prokop Jiří, Jursa David, Závišová Veronika

Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a blahopřejeme

_________________________________________________________________________________
Středoškolská odborná činnost (SOČ) je prestižní soutěží s mnohaletou tradicí. Historie SOČ se začala psát již v roce 1979, tehdy byla ještě soutěží československou. Pokud se v SOČ umístíte na předních místech, máte otevřené dveře k dalšímu studiu a pro řadu z vás bude SOČ startem vaší budoucí vědecké kariéry, pro jiné šikovným způsobem, jak si vyzkoušet, jestli je zamýšlený obor vysokoškolského studia skutečně baví. SOČ je soutěží víceoborovou, mezi 18 soutěžními obory si tedy vybere každý z vás, ať studujete na kterémkoli typu střední školy. SOČ přitom není jen vědomostní soutěží. Prokazujete zejména schopnost samostatné práce a na rozdíl od jiných středoškolských soutěží si ve všech kolech vyzkoušíte obhajovat práci před odbornou porotou. Rozvíjíte tedy i své prezentační dovednosti a schopnost reagovat na dotazy porotců.

Ti nejlepší pak vyjedou na zahraniční soutěže.

více informací na: http://www.soc.cz/

457 kB Stáhnout