Úspěch našich žáků v krajském kole SOČ | Copsu

www.copsu.cz :: Úspěch našich žáků v krajském kole SOČ (19.02.2020 - 04:12)

Úspěch našich žáků v krajském kole SOČ

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Úspěch našich žáků v krajském kole SOČ

Dne 27.4. proběhlo krajské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost. Výprava naší školy zahrnovala tři automobily plné soutěžících žáků a jejich doprovodu. Z přihlášených osmi prací získaly tři práce první místo a jedno druhé. Letošní výsledky jsou o to cennější, že jsou vyjádřením dlouhodobé práce s talentovanými žáky elektrotechnických oborů již od 1. ročníku studia. Za skvělou reprezentaci školy děkujeme.