Úspěch v krajském kole soutěže Středoškolská odborná činnost | Copsu

www.copsu.cz :: Úspěch v krajském kole soutěže Středoškolská odborná činnost (24.01.2020 - 06:41)

Úspěch v krajském kole soutěže Středoškolská odborná činnost

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Úspěch v krajském kole soutěže Středoškolská odborná činnost

Dne 23.4.2014 proběhlo v Českých Budějovicích krajské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost. Naši školu reprezentoval tým devíti žáků z pěti různých tříd. Školu reprezentovali: Marek Kotrč (IT4), Jan Záviš (ETS4), Dominik Drbal (ETS4), Anežka Červinková (ETS4), Monika Procházková (ETS4), David Kodad (ETS4), Karel Chytra (ET3), Martin Krásl (ET2) a Soňa Malenická (EP4). Celkově se žáci se svými pracemi umístili na 1x prvním místě, 3x na druhém a 2x na třetím místě. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci školy a děkujeme jim.