Úspěch žáků v krajském kole Soutěže v programování | Copsu

www.copsu.cz :: Úspěch žáků v krajském kole Soutěže v programování (26.02.2020 - 14:51)

Úspěch žáků v krajském kole Soutěže v programování

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Úspěch žáků v krajském kole Soutěže v programování

V pátek 15.4.2016 se žáci školy účastnili krajského kola Soutěže v programování ve společnosti M-tes v Českých Budějovicích. Soutěžili v kategoriích Programovací jazyky mládež – Košata Jan (IT1), Martínek David (IT2); Programování mikrořadičů – Mikulka (ESG3) a Aplikační software - tvorby webu - Basl Matyáš (IT1), Marsa Dušan (IT2). Naši žáci pobrali 1. místo dvě 3. místa a i ostatní dobře reprezentovali.

Jan Košata vyhrál svojí kategorii a David Martínek obsadil skvělé 4. místo. Martin Mikulka obsadil skvělé 3. místo v kategorii programování mikrořadičů. Dušan Marsa v kategorii tvorba webu obsadil 3. místo a Matyáš Basl pěkné 5. místo. Všem gratulujeme a děkujeme jim za výbornou reprezentaci školy.