Žákovské projekty podle zadání firem regionu | Copsu

www.copsu.cz :: Žákovské projekty podle zadání firem regionu (24.01.2020 - 07:04)

Žákovské projekty podle zadání firem regionu

Úvodní stránka   O škole > Naše úspěchy a práce žáků > Práce žáků > Žákovské projekty podle zadání firem regionu

Žákovské projekty tak získaly novou dimenzi - profesionalitu a aktuálnost řešeného problému. Jednou z firem, která přebírala již dokončené projekty žáků byla i moderní firma ELVL s.r.o. Sezimovo Ústí. Studenti 4.ročníku David Kudýn, Tomáš Krejčík, Jan Cvrček a Josef Janšto dne 18.4 za účasti zástupců firmy i vedení školy předali své zpracované projekty jednateli firmy Ing. Františku Lapáčkovi. Poprvé tak byla posunuta profesionalita projektů našich studentů do konkrétní práce pro firmu ve větším rozsahu.