Úspěchy žáků

1. místo ve stolním tenise na okrese

Okresní přebor ve stolním tenisu se konal 22. 10. 2014 v herně na Zimním stadionu v Táboře. Turnaje se zúčastnilo osm týmů a naše škola vyslala do boje hned dvě družstva. Tým složený z osvědčených mazáků předváděl napínavé výměny a svými vyrovnanými výkony zaslouženě celý turnaj vyhrál a postoupil na krajský přebor do Českých Budějovic. Druhý tým, sestavený z mladých a nadějných hokejistů dokázal, že to umí nejenom s hokejkou, ale i s jiným tvarem dřeva, obsadil pěkné 4. místo. Za skvělou reprezentaci děkujeme.

Běžci úspěšní v přespolním běhu

Dne 7. 10. 2015 se v Táboře uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Na trať dlouhou téměř 5 kilometrů se vydalo 64 chlapců a 17 dívek. Naši hoši se letos opět neztratili a obsadili výborné 3. místo z celkového počtu 11-ti startujících družstev. Mezi děvčaty zvítězila naše Diana Třebická, která s přehledem převálcovala zbylou dívčí konkurenci. Za vzornou reprezentaci školy děkujeme.

3. místo v soutěži programování

V již tradiční soutěži programování CNC strojů, obsadil žák oboru Mechanik seřizovač - programátor Tomáš Novák 3. místo. Za dobrou reprezentaci školy děkujeme a blahopřejeme.

Cena poroty na MATFYZu

V pátek 3.10.2014 získal žák 4. ročníku oboru Počítače a robotika Jiří Zdeněk- CENU POROTY za projekt „COOL NABÍJEČKA“. Soutěž MatfyzFEAT (Fyzikální Experimenty ATraktivně) byla pořádána Matematicko-fyzikální fakultou UK v Praze. Blahopřejeme, děkujeme za propagaci školy na akademické půdě a názornou pomůcku pro výuku!

Fotbalisté COP první v okrese a druzí v kraji!!

Okresní přebor ve fotbalu neboli Pohár Josefa Masopusta se konal 24. 4. 2014. Turnaj se hrál ve dvou skupinách za celkové účasti 12 týmů. Naše družstvo plné technických individualit sehrálo výtečné zápasy s vysokým týmovým pojetím a bez problému si dokráčelo pro vítězství a postoupilo na krajský přebor.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »»»