Úspěchy žáků 13-1 | Copsu

www.copsu.cz :: Úspěchy žáků (05.03.2021 - 07:13)

Úspěchy žáků

2. místo v okresním kole ve stolním tenise

Dne 19. 10. 2016 se nejlepší přeborníci stolního tenisu naší školy zúčastnili okresního kola středních škol. Jmenovitě: Töth Jakub, Běhoun Lukáš, Stuchlík Matyáš, Kratochvíl David, Jiran Marcel a Šídlo Petr. Do zápolení o cenné kovy se přihlásilo 9 kvalitních týmů z celého okresu. Po dlouhém a napínavém boji postoupil tým "A" do finálové skupiny a nakonec vybojoval krásné DRUHÉ místo. Tým "B", kterému byla smolně vylosována těžší skupina, do těchto závěrečných bodů nepronikl. Všem účastníkům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!

Přes pole nejlépe utíkají žáci COPu

Ve středu 5. 10. 2016 se uskutečnil okresní přebor v přespolním běhu. Na trať dlouhou 5 kilometrů se vydalo 48 odvážlivců ze 7 škol. Naši hoši ukázali velký morální a fyzický potenciál a celý závod vyhráli a zaslouženě postoupili na krajské kolo do Jindřichova Hradce. Mezi jednotlivci zazářil Patrik Bouška z třídy ETM1, který si vybojoval stříbrnou medaili. O skvělé vyrovnanosti našich borců svědčí i fakt, že hned čtyřem se podařilo vejít to první desítky. Všem reprezentantům patří naše velké uznání.

COP uspěla na Mezinárodním mistrovství ČR v Kan Jamu

V hale ve sportovním centru Hostivař se konalo Mezinárodní mistrovství republiky v Kan Jamu 2016, kterého se účastnilo 14 dvoučlenných týmů. Ve dvou sedmi členných skupinách se odehrály všechny vzájemné zápasy a nejlepší čtyři týmy z každé skupiny postupovaly do vyřazovacích bojů. Své zastoupení zde měli i studenti a pedagog COP. Ve skupině A nastoupila dvojce Josef Holub a Vojtěch Bouška a ve skupině B usilovali o postup Michal Novák a Daniel Trepka.

2. místo v celostátním kole SOČ!!

V sobotu 18.6.2016 získal Daniel Čermák žák oboru Elektrotechnika - počítače a robotika skvělé 2. místo v celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v kategorii Tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie. V celostátním kole SOČky bojovalo 16 postupujících (vítězů) z jednotlivých krajských kol. K vynikajícímu úspěchu gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy panu Čermákovi i ostatním soutěžícím z naší školy.

Úspěch našich žáků v krajském kole SOČ

Dne 27.4. proběhlo krajské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost. Výprava naší školy zahrnovala tři automobily plné soutěžících žáků a jejich doprovodu. Z přihlášených osmi prací získaly tři práce první místo a jedno druhé. Letošní výsledky jsou o to cennější, že jsou vyjádřením dlouhodobé práce s talentovanými žáky elektrotechnických oborů již od 1. ročníku studia. Za skvělou reprezentaci školy děkujeme.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »»»

04.03.2021

Školní přijímací zkoušky

25.02.2021

INFORMACE pro všechny - aktuální!!!

25.02.2021

Digitální technologie v odborném vzdělávání

23.02.2021

Metodika a opatření k realizaci JPZ, MZ, ZZ a absolutoria