Úspěchy žáků

3. místo v HÁZENÉ

Tým žáků naší školy získal dne 2.11. v okresním kole v házené družstev třetí místo. Družstvo pod vedením Mgr. Petry Jančíkové tvořili tito žáci: Vavřina Ondřej (MP4), Dudák Jakub (EP1), Bouška Vojtěch (EP1), Tauchman Jakub (EP1), Ketman Patrik (EP1), Krejčí Zdeněk (IT4), Mužik Roman (PO1), Jaroš Jakub (NCP2), Jaroš Petr (NCP2) a Strejček Jiří (NCP2). Za dobrou reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme

2. místo v okresním přeboru ve stolním tenise

Tým žáků naší školy získal dne 18.10. v okresním přeboru ve stolním tenise druhé místo. Družstvo pod vedením PhDr. Jiřího Černého tvořili tito žáci: Zděněk Jiří (ET2), Milan Říha (SGM1), Josef Boček (EP1), Václav Čoudek (AER2). Za dobrou reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme.

2. misto v krajském kole v KOPANÉ

Tým žáků z 1. ročníků získal 16.10. druhé místo v krajském kole kopané. Družstvo pod vedením PhDr. Jiřího Černého tvořili tito žáci: Jakub Dudák (EP1), Zdeněk Serynek (EP1), Michal Kytka (EP1), Vojtěch Novotný - Hanzal (EP1), Jan Balík (EP1), David Honza (EP1), Marek Cáska (EP1), Karel Barva (EP1), Štěpán Kodad (ET1), Jan Kolář (ITM1), Lukáš Kypta (EOK1), Martin Razima (SGM1), Jakub Štarman (SGM1), Za dobrou reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme.

3. místo v přespolním běhu

Dne 3.10. obsadil tým školy třetí místo v v okresním přeboru v přespolním běhu. Školu reprezentovali: KETMAN Patrik (třída EP1) TAUCHMAN Jaroslav (EP1) ŠKARDA Jakub (EP1) STREJČEK Jiří (NCP2) JAROŠ Petr (NCP2) SVATEK Tomáš (IT2) ORANSKÝ Filip (ET2) Žákům a vedoucímu PhDr. Jiřímu Černému gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

3. místo v krajském kole soutěže v tvorbě webových stránek

Dne 20.4. se žák třídy ITM1 Jan Radosta účastnil krajského kola soutěže v tvorbě webových stránek v Českých Budějovicích, kde získal 3. místo. Děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »»»