www.copsu.cz :: Úspěchy žáků (25.08.2019 - 22:51)

Úspěchy žáků

1. místo v soutěži programování CNC strojů

Naši programátoři CNC strojů jsou na vítězné vlně. Po úspěchu žáka Tomáše Pospíšila na veletrhu v Brně zabodovali tentokrát Miroslav Mikeš 1. místem a David Novotný 3. místem v celostátní soutěži programátorů CNC strojů pořádané v rámci listopadové výstavy Vzdělání a řemeslo 2011 v Českých Budějovicích. Žákům a učitelům oboru Mechanik seřizovač - programování a obsluha technologických pracovišť blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Nejlepší programátor CNC strojů v jihočeském kraji

Dne 7.11. proběhl pro žáky oborů Mechanik seřizovač - programátor a Mechanik elektrotechnik - počítačové řízení seminář Moderní směry ve strojírenství za podpory Svazu strojírenské technologie, společnosti KOVOSVIT a.s. a Jihočeského kraje. V rámci akce byl vyhlášen vítěz soutěže programování CNC za jižní Čechy, která probíhala jako doprovodný program Strojírenského veletrhu v BRNĚ. Stal se jím Tomáš Pospíšil žák 4. ročníku oboru Mechanik seřizovač - programátor. K vítězství a ceně (tablet Aaa pad transformer) GRATULUJEME.

SOČ - úspěch našich žáků

Krajské kolo soutěže Středoškolské odborné činnosti, které se konalo 4.05.2011 opět potvrdilo, že studenti COP patří již 10 let mezi elitu středních škol v dovednostech počítačových aplikací – především počítačové grafice, programování a konstrukci, Ze sedmi zúčastněných studentů se jich pět umístnilo na předních místech, z toho tři postoupili do celostátní přehlídky SOČ, která se bude konat v půlce června na naší škole. Soutěž zároveň potvrdila, že mezi nejlepší patří i studentky z naší školy. Blahopřejeme - uznání patří hlavně klukům a děvčatům ze třídy SG4, kteří se soutěže účastnili se svými maturitními pracemi přesto, že v době soutěže měli „svatý týden“ před maturitou. Děkujeme všem žákům i učitelům, kteří se na realizaci SOČ podíleli a dokázali, že naše škola v oblasti počítačových aplikací, automatizace, programování a elektroniky umí připravit vynikající absolventy.

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE KYBER robot 2008

V soutěži pořádané Fakultou mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické university v Liberci se stal absolutním vítězem Jakub HŮLKA, žák oboru Elektrotechnika- počítačové systémy, se svým průzkumným robotem řízeným jednočipovými mikropočítači.

1. místo a čestné uznání v soutěži KYBER ROBOT fakulty Mechatroniky technické univerzity Liberec

Žák Petr Marek získal vyznamné ocenění pro sebe i školu, které prokazuje důležitost orientace školy na dovednosti žáků v mechatronice a automatizaci.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »»»

04.07.2019

Jaderná maturita jaro 2019