Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => nase-uspechy-a-prace-zaku [4] => uspechy-zaku-se_1-pg_20.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
Úspěchy žáků 20-1 | Copsu

Úspěchy žáků

3. místo ve stolním tenise v krajském kole

Tým žáků COP po postupu z okresního kola uspěli v tom krajském, kde získal pěkné třetí místo. Žákům Milanu Říhovi (třída ITS2), Jiřímu Zdeňkovi (ET3) a Marcelu Kosovi (ESG1) blahopřejeme k úspěchu a za dobrou reprezentaci děkujeme.

1. místo ve stolním tenise v okresním kole

Dne 15.10. 2013 proběhlo okresní kolo soutěže ve stolním tenise. Naši žáci vybojovali 1. místo ve složení Marcel Kos (ESG1), Milan Říha (ISG2), Jiří Zdeněk (ET3) a Dominik Římánek (EP1). Za výbornou reprezentaci školy děkujeme a blahopřejeme k úspěchu.

3. a 6. místo v Okresním přeboru v přespolním běhu

1. 10. se konal Okresní přebor v přespolním běhu. Účastnilo se 11 týmů (57 běžců). Chlapci COP A byli na 3. místě a COP B na 6. místě. Sestava: VYHLÍDAL JAN ISG2 KODAD ŠTĚPÁN ET2 SVATEK TOMÁŠ IT3 VESELÝ DANIEL MP1 PRCHAL VOJTĚCH MP1 PRCHAL VÁCLAV MP1 KREJČÍ LUKÁŠ ESM1 JAROŠ DAVID EP1 SAZMA PETR EP1 ŘÍMÁNEK DOMINIK EP1

Úspěšné krajské kolo SOČ

Dne 24.4. proběhlo krajské kolo soutěže Středoškolská odborná činnost. Naši školu reprezentovalo se svými pracemi 6 žáků. Ti nakonec brali dvě 1. místa, dvě 2. místa a dvě 3. místa v kategoriích Geologie, Strojírenství, Architektura, Fyzika, Informační technologie a Elektrotechnika. Děkujeme jim za perfektní reprezentaci školy a přejeme postupujícím do celostátního kola hodně úspěchů.

3. místo v soutěži programování

Dne 20.4. proběhla v Českých Budějovicích soutěž programování a tvorba webových stránek. Marek Kotrč z třídy IT3 obsadil v kategorii programování 3. místo a Lukáš Drahník (ET4) 4. místo. Bramborovou medaile patří i za kategorii tvorba webových stránek Janu Radostovi z IT2. Za reprezentaci školy děkujeme.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »»»