www.copsu.cz :: Úspěchy žáků (25.08.2019 - 22:47)

Úspěchy žáků

4. místo v České republice získané v soutěži Středoškolské odborné činnosti

Studenti Martin Rendek a Roman Čižinský obhájili ve dnech 13. - 15.6.2008 na celostátní přehlídce Středoškolské odborné činnosti ve Varnsdorfu svůj žákovský projekt "Prototyp elektromagnetického děla".

Ocenění v soutěži AMITsys Expert 2008

Dlouhodobá spolupráce školy s předním výrobcem řídící automatizační techniky AMIT s.r.o. se odráží nejen v moderním vybavení školy, ale i v úspěších žáků školy při programování moderních řídících systémů. V letošní soutěži AMITsys Expert pořádané přímo firmou AMIT s.r.o. získal v květnu 2008 projekt "Automatick řízení veřejného osvětlení obce " Václava Peška krásné 3.místo. Další předváděný projekt studenta Aleše Dlouhého "Řízení technologie bazénu" získal čestné uznání a dle odborníků byl pěknou ukázkou moderní řídicí techniky v každodenním životě rodiny.

Žákovské projekty podle zadání firem regionu

Žákovské projekty tak získaly novou dimenzi - profesionalitu a aktuálnost řešeného problému. Jednou z firem, která přebírala již dokončené projekty žáků byla i moderní firma ELVL s.r.o. Sezimovo Ústí. Studenti 4.ročníku David Kudýn, Tomáš Krejčík, Jan Cvrček a Josef Janšto dne 18.4 za účasti zástupců firmy i vedení školy předali své zpracované projekty jednateli firmy Ing. Františku Lapáčkovi. Poprvé tak byla posunuta profesionalita projektů našich studentů do konkrétní práce pro firmu ve větším rozsahu.

Středoškolská technika 2008 - Setkání a prezentace prací středoškolských studentů na ČVUT

Každodenní kontakt s profesory ČVUT přinesl i další aktivity naší školy. Jednou z nich je i účast na prestižní konferenci ČVUT - Stretech 2008 - prezentace prací studentů středních škol na půdě ČVUT. Exponáty našich studentů měly velký úspěch nejen u studentů, ale i u profesorů ČVUT.

1. místo v České republice získané v soutěži Středoškolské odborné činnosti

Student oboru Elektrotechnika - počítačové systémy Jiří Kubák obhájil na celostátní přehlídce Středoškolské odborné činnosti v Karlových Varech svůj žákovský projekt "Variabilní zobrazovací panel" a získal 1.místo v kategorii učební pomůcky. Vedoucím žákovského projektu byl učitel mikroprocesorové techniky Ing.Čebiš. Další 3 studenti školy, kteří také na celostátní přehlídce SOČ reprezentovali Jihočeský kraj obsadili 5. a 14.místo v technických kategoriích. O postupu do celostátní přehlídky rozhodla vynikající prezentace prací žáků COP na krajské přehlídce SOČ, kde obsadili 3x1.místo a jejich spolužáci 4x 2.místo a 2x 3.místo. Mimořádné úspěchy studentů školy potvrdily vysokou úroveň výuky odborných předmětů na COP se zaměřením na samostatné projekty žáků a naplnění cílových odborných kompetencí absolventů školy.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »»»

04.07.2019

Jaderná maturita jaro 2019