Úspěchy žáků 24-1 | Copsu

www.copsu.cz :: Úspěchy žáků (05.03.2021 - 07:09)

Úspěchy žáků

2. místo v soutěži Robosoutěž na ČVUT

Další úspěch naších žáků. V soutěži ROBOSOUTĚŽ pořádané dne 5. prosince 2011 ČVUT v Praze, v ostré konkurenci 30 přihlášených týmů z celé republiky naši žáci obsadili se svým robotem stříbrnou pozici. Za vítězem přitom zaostali pouze o 0,063 sekundy. Odměnou za druhé místo je dobrý pocit, diplom a externí disk. Za dobrou reprezentaci školy týmu ze třídy ET4B oboru Elektrotechnika - počítače a robotika děkujeme a gratulujeme k úspěchu.

1. místo v soutěži programování webových stránek

Žák oboru Elektrotechnika - počítače a robotika zvítězil v soutěži programování webových stránek pořádané v rámci listopadové výstavy Vzdělání a řemeslo 2011 v Českých Budějovicích. Žákovi a učitelům oboru Elektrotechnika blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

1. místo v soutěži programování CNC strojů

Naši programátoři CNC strojů jsou na vítězné vlně. Po úspěchu žáka Tomáše Pospíšila na veletrhu v Brně zabodovali tentokrát Miroslav Mikeš 1. místem a David Novotný 3. místem v celostátní soutěži programátorů CNC strojů pořádané v rámci listopadové výstavy Vzdělání a řemeslo 2011 v Českých Budějovicích. Žákům a učitelům oboru Mechanik seřizovač - programování a obsluha technologických pracovišť blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Nejlepší programátor CNC strojů v jihočeském kraji

Dne 7.11. proběhl pro žáky oborů Mechanik seřizovač - programátor a Mechanik elektrotechnik - počítačové řízení seminář Moderní směry ve strojírenství za podpory Svazu strojírenské technologie, společnosti KOVOSVIT a.s. a Jihočeského kraje. V rámci akce byl vyhlášen vítěz soutěže programování CNC za jižní Čechy, která probíhala jako doprovodný program Strojírenského veletrhu v BRNĚ. Stal se jím Tomáš Pospíšil žák 4. ročníku oboru Mechanik seřizovač - programátor. K vítězství a ceně (tablet Aaa pad transformer) GRATULUJEME.

SOČ - úspěch našich žáků

Krajské kolo soutěže Středoškolské odborné činnosti, které se konalo 4.05.2011 opět potvrdilo, že studenti COP patří již 10 let mezi elitu středních škol v dovednostech počítačových aplikací – především počítačové grafice, programování a konstrukci, Ze sedmi zúčastněných studentů se jich pět umístnilo na předních místech, z toho tři postoupili do celostátní přehlídky SOČ, která se bude konat v půlce června na naší škole. Soutěž zároveň potvrdila, že mezi nejlepší patří i studentky z naší školy. Blahopřejeme - uznání patří hlavně klukům a děvčatům ze třídy SG4, kteří se soutěže účastnili se svými maturitními pracemi přesto, že v době soutěže měli „svatý týden“ před maturitou. Děkujeme všem žákům i učitelům, kteří se na realizaci SOČ podíleli a dokázali, že naše škola v oblasti počítačových aplikací, automatizace, programování a elektroniky umí připravit vynikající absolventy.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »»»

04.03.2021

Školní přijímací zkoušky

25.02.2021

INFORMACE pro všechny - aktuální!!!

25.02.2021

Digitální technologie v odborném vzdělávání

23.02.2021

Metodika a opatření k realizaci JPZ, MZ, ZZ a absolutoria