Úspěchy žáků 25-1 | Copsu

www.copsu.cz :: Úspěchy žáků (02.03.2021 - 13:33)

Úspěchy žáků

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE KYBER robot 2008

V soutěži pořádané Fakultou mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické university v Liberci se stal absolutním vítězem Jakub HŮLKA, žák oboru Elektrotechnika- počítačové systémy, se svým průzkumným robotem řízeným jednočipovými mikropočítači.

1. místo a čestné uznání v soutěži KYBER ROBOT fakulty Mechatroniky technické univerzity Liberec

Žák Petr Marek získal vyznamné ocenění pro sebe i školu, které prokazuje důležitost orientace školy na dovednosti žáků v mechatronice a automatizaci.

4. místo v České republice získané v soutěži Středoškolské odborné činnosti

Studenti Martin Rendek a Roman Čižinský obhájili ve dnech 13. - 15.6.2008 na celostátní přehlídce Středoškolské odborné činnosti ve Varnsdorfu svůj žákovský projekt "Prototyp elektromagnetického děla".

Ocenění v soutěži AMITsys Expert 2008

Dlouhodobá spolupráce školy s předním výrobcem řídící automatizační techniky AMIT s.r.o. se odráží nejen v moderním vybavení školy, ale i v úspěších žáků školy při programování moderních řídících systémů. V letošní soutěži AMITsys Expert pořádané přímo firmou AMIT s.r.o. získal v květnu 2008 projekt "Automatick řízení veřejného osvětlení obce " Václava Peška krásné 3.místo. Další předváděný projekt studenta Aleše Dlouhého "Řízení technologie bazénu" získal čestné uznání a dle odborníků byl pěknou ukázkou moderní řídicí techniky v každodenním životě rodiny.

Žákovské projekty podle zadání firem regionu

Žákovské projekty tak získaly novou dimenzi - profesionalitu a aktuálnost řešeného problému. Jednou z firem, která přebírala již dokončené projekty žáků byla i moderní firma ELVL s.r.o. Sezimovo Ústí. Studenti 4.ročníku David Kudýn, Tomáš Krejčík, Jan Cvrček a Josef Janšto dne 18.4 za účasti zástupců firmy i vedení školy předali své zpracované projekty jednateli firmy Ing. Františku Lapáčkovi. Poprvé tak byla posunuta profesionalita projektů našich studentů do konkrétní práce pro firmu ve větším rozsahu.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »»»

25.02.2021

INFORMACE pro všechny - aktuální!!!

25.02.2021

Digitální technologie v odborném vzdělávání

23.02.2021

Metodika a opatření k realizaci JPZ, MZ, ZZ a absolutoria