Úspěchy žáků 27-1 | Copsu

www.copsu.cz :: Úspěchy žáků (23.07.2021 - 21:51)

Úspěchy žáků

Žákovské projekty podle zadání firem regionu

Žákovské projekty tak získaly novou dimenzi - profesionalitu a aktuálnost řešeného problému. Jednou z firem, která přebírala již dokončené projekty žáků byla i moderní firma ELVL s.r.o. Sezimovo Ústí. Studenti 4.ročníku David Kudýn, Tomáš Krejčík, Jan Cvrček a Josef Janšto dne 18.4 za účasti zástupců firmy i vedení školy předali své zpracované projekty jednateli firmy Ing. Františku Lapáčkovi. Poprvé tak byla posunuta profesionalita projektů našich studentů do konkrétní práce pro firmu ve větším rozsahu.

Středoškolská technika 2008 - Setkání a prezentace prací středoškolských studentů na ČVUT

Každodenní kontakt s profesory ČVUT přinesl i další aktivity naší školy. Jednou z nich je i účast na prestižní konferenci ČVUT - Stretech 2008 - prezentace prací studentů středních škol na půdě ČVUT. Exponáty našich studentů měly velký úspěch nejen u studentů, ale i u profesorů ČVUT.

1. místo v České republice získané v soutěži Středoškolské odborné činnosti

Student oboru Elektrotechnika - počítačové systémy Jiří Kubák obhájil na celostátní přehlídce Středoškolské odborné činnosti v Karlových Varech svůj žákovský projekt "Variabilní zobrazovací panel" a získal 1.místo v kategorii učební pomůcky. Vedoucím žákovského projektu byl učitel mikroprocesorové techniky Ing.Čebiš. Další 3 studenti školy, kteří také na celostátní přehlídce SOČ reprezentovali Jihočeský kraj obsadili 5. a 14.místo v technických kategoriích. O postupu do celostátní přehlídky rozhodla vynikající prezentace prací žáků COP na krajské přehlídce SOČ, kde obsadili 3x1.místo a jejich spolužáci 4x 2.místo a 2x 3.místo. Mimořádné úspěchy studentů školy potvrdily vysokou úroveň výuky odborných předmětů na COP se zaměřením na samostatné projekty žáků a naplnění cílových odborných kompetencí absolventů školy.

Získání akreditace MŠMT ČR k zahájení činnosti Vyšší odborné školy

Absolventům školy z maturitních i učebních oborů byly jako jedním z mála v Jihočeském kraji předány k maturitnímu vysvědčení nebo výučnímu listy certifikáty osvědčení EUROPAS, ve kterém jsou v českém a anglickém jazyce potvrzeny získané dovednosti absolventa a jeho možné zařazení na příslušné pracovní pozice v rámci celé Evropské unie. Tyto doklady vydávané oficiálním zastoupením Europasu v České republice jistě zvýší možnosti uplatnění absolventů školy a jsou výbornou referencí pro jejich budoucí zaměstnavatele i mimo území České republiky.

Předání certifikátů EU "EUROPAS" absolventům školy

Ve školním roce 2005/2006 byla završena projektová a koncepční snaha školy a po kladném vyjádření akreditační komise MŠMT k předloženému projektu byla škole přidělena dne 25.dubna 2006 MŠMT ČR akreditace na Vyšší odbornou školu- pod č.j. 11 460/2006-23. Od letošního školního roku tak nabízíme absolventům školy i ostatním absolventům maturitních oborů z ostatních středních škol ojedinělý vzdělávací program Vyšší odborné školy 26-41-N/01 Elektrotechnika - mechatronické systémy.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 »»»

21.07.2021

Setkání v Haslachu

20.07.2021