www.copsu.cz :: Úspěchy žáků (25.08.2019 - 22:57)

Úspěchy žáků

Druhé místo v soutěži programování CNC strojů

Dne 24. 11. se konala na českobudějovickém výstavišti soutěž v programování CNC strojů. Tomáš Hadrava, žák čtvrtého ročníků oboru Mechanik seřizovač - programátor obsadil druhé místo. Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

První a třetí místo v robotické soutěži

Dne 23.11. se dva týmy COP zúčastnili soutěže v ovládání vlastnoručně vyrobených robotů LEGO MINDSTORMS. V konkurenci 12 soutěžních týmů obsadili v napínavém turnaji první a třetí místo. Žákům oboru Elektrotechnika - počítače a robotika gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Vítězství v soutěží T-PROFI

V letošním ročníku regionálního kola soutěže T-PROFI, které se konalo dne 23. listopadu na budějovickém výstavišti se proti sobě postavilo celkem 6 soutěžních týmů, přičemž každý tým tvořili tři žáci z páté třídy základní školy, tři žáci druhého ročníku střední školy a zástupce firmy v roli kapitána, který vedl a řídil svůj tým. Vítězem soutěže se stal tým Brisk Tábor složený z žáků ZŠ a MŠ 9. května, Sezimovo Ústí a VOŠ, SŠ, COP Sezimovo Ústí. Žákům Petrovi Hynkovi, Martinu Žateckému a Nikolaji Vachormějevovi z obboru Strojírenství - počítačová grafika a animace gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

2. místo v okresním kole ve stolním tenise

Dne 19. 10. 2016 se nejlepší přeborníci stolního tenisu naší školy zúčastnili okresního kola středních škol. Jmenovitě: Töth Jakub, Běhoun Lukáš, Stuchlík Matyáš, Kratochvíl David, Jiran Marcel a Šídlo Petr. Do zápolení o cenné kovy se přihlásilo 9 kvalitních týmů z celého okresu. Po dlouhém a napínavém boji postoupil tým "A" do finálové skupiny a nakonec vybojoval krásné DRUHÉ místo. Tým "B", kterému byla smolně vylosována těžší skupina, do těchto závěrečných bodů nepronikl. Všem účastníkům blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!

Přes pole nejlépe utíkají žáci COPu

Ve středu 5. 10. 2016 se uskutečnil okresní přebor v přespolním běhu. Na trať dlouhou 5 kilometrů se vydalo 48 odvážlivců ze 7 škol. Naši hoši ukázali velký morální a fyzický potenciál a celý závod vyhráli a zaslouženě postoupili na krajské kolo do Jindřichova Hradce. Mezi jednotlivci zazářil Patrik Bouška z třídy ETM1, který si vybojoval stříbrnou medaili. O skvělé vyrovnanosti našich borců svědčí i fakt, že hned čtyřem se podařilo vejít to první desítky. Všem reprezentantům patří naše velké uznání.

««« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »»»

04.07.2019

Jaderná maturita jaro 2019