Array ( [cs] => čeština (CS) [en] => english (EN) ) Array ( ) Array ( [0] => [1] => cs [2] => o-skole [3] => projekty [4] => realizovane-projekty [5] => univ3.html ) Array ( [0] => cs [1] => en )
UNIV3 | Copsu

www.copsu.cz :: UNIV3 (05.03.2021 - 06:32)

 
 

UNIV3

Škola je zapojená do projektu UNIV 3 -  podpora procesů uznávání. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

 

 

 Projekt UNIV 3 - podpora procesů uznávání,  navazuje na systémový projekt UNIV a na aktivity individuálního projektu národního UNIV 2 KRAJE.

Projekt UNIV 3 byl zahájen v únoru 2012 a jeho předpokládané ukončení je v červenci 2014.

Hlavním cílem je zkvalitnění systému rekvalifikací širokou podporou procesu uznávání výsledků předchozího učení a modernizací procesu akreditací, tzn.:

  • podpořit realizaci procesů uznávání vytvořením 350 modulových programů dalšího vzdělávání (rekvalifikací), jejichž realizace zajistí přípravu účastníků na vykonání zkoušky podle hodnotících standardů a v souladu se zákonem č. 179/2006 Sb.
  • rozvíjet praktické postupy a nástroje pro identifikaci a uznávání výsledků neformálního vzdělávání a informálního učení
  • modernizovat proces akreditací
  • podpořit rozvoj procesu uznávání cílenou propagací.

Naše škola se v rámci projektu UNIV 3 podílí na tvorbě programů dalšího vzdělávání podle standardů NSK, na vzdělávání podle těchto programů a

na ověřování procesu uznávání výsledků předchozího učení.

 

Více informací se dozvíte na http://www.univ.cz .

Kontakt:

Kontaktní osoba: Ing. Hana Petrů, tel.: 381 407 401;  e-mail: petru@copsu.cz

 

 

© Copyright 2011 COPSU.cz, Všechna práva vyhrazena.